Oleme abiks inseneridele, tehase juhtidele ja ettevõtjatele uue tehase või masina modelleerimisel, tootmise optimeerimisel, tööstusrobotite käikuvõtmisel ja automatiseerimisel läbi tööstusliku virtuaalreaalsuse või digikaksiku. Tee julge samm targa arendustegevuse ja optimeerimise suunal. Võta meiega ühendust, et vähendada kulusid, mis tekivad uue toote, tootmisliini või tehase arendamisel!

Visual Components

Visual Components 4.2 on uue põlvkonna 3D tootmise simulatsioonitarkvara. Tegemist on ainulaadse tarkvaraga, mis võimaldab tootmise juhtidel, inseneridel ja spetsialistidel luua keerulisi, samas paindlike ja skaleeritavaid lahendusi võimalikult kiiresti. Antud tarkvara abil on võimalik simulatsioonikeskkonnas üles ehitada terve tehas või siis üksik tööpunkt, mis võimaldab kokku hoida aega ja raha. Infot leiab ka allpool olevatest videotest ning tarkvaratootja leheküljelt Visual Components.

Täpsemat infot saab meiega ühendust võttes.

Siemens NX MCD

Siemens NX Mechatronics Concept Designer on Siemens PLM tarkvara, mida on võimalik kasutada erinevates valdkondades, sealhulgas masinaehituslikuks projekteerimiseks ja simuleerimiseks.

Saksa Automaatikas oleme abiks mehaanika ja automaatika liidestamisel. Loome digikaksiku ja simuleerime läbi mehaanika, automaatika ja tarkvaralised lahendused. Antud tarkvara abil saame toetada ettevõtete igakülgset tootearendust, kontseptsioonist kuni projekteerimise ja tootmiseni.

Lähemat infot antud tarkvara kohta leiab leheküljelt Siemens NX MCD.